Power bank

Портативний зарядний пристрій з унікальною «родзинкою»

Щоб завжди відчувати себе впевнено і не хвилюватися про рівень заряду Ваших мобільних пристроїв, досить купити повербанк. Цей девайс, невеликий за розмірами, але вагомий за значимістю, дає можливість зарядити практично будь-який сучасний гаджет, не обтяжуючи власника тривалими пошуками найближчої розетки, доступною до використання.

Якщо Ви часто вирушаєте в подорожі або відрядження, а підтримувати зв'язок з родиною, друзями та колегами просто необхідно, в такому випадку power bank стане незамінним помічником для екстреної підзарядки телефону, планшету або ноутбука.

Варто зауважити, що нанесення логотипів або слоганів на сучасні підручні пристрої, надійно зайняло своє місце в сфері реклами, як найсильніший двигун торгівлі і спосіб розкрутки свого бренду. Power bank з логотипом актуальний в якості подарунка для партнерів, інвесторів, співробітників, клієнтів, як корпоративна і акційна реклама. Наша компанія пропонує широкий асортимент зарядних пристроїв різної потужності, форми, кольору, розміру і стилістики. Ви можете не тільки підібрати цікавий і відповідний саме Вашим запитам повербанк, але і зробити його унікальним за допомогою нанесеного логотипу або написи.

Незалежно від Ваших вимог до зарядного пристрою, наш інтернет-магазин візьметься за виконання будь-яких побажань, щодо кольору, форми і функціональних властивостей гаджету. Також ми з радістю виконаємо для Вас лазерне гравіювання, завдяки чого простий однотонний корпус зарядки буде прикрашений Вашим логотипом або пам'ятним написом.

Переваги покупки power bank з гравіюванням:

- надійний зарядний пристрій виручить Вас у багатьох життєвих ситуаціях, де просто не обійтися без мобільного зв'язку або можливості вчасно зробити фото;

- можливість брендування повербанка відкриє нові рекламні шляхи для Вашої компанії, а також налагодить взаємозв'язок з партнерами і клієнтами;

- стильний і безперечно корисний подарунок дозволить охарактеризувати Вас як турботливу і практичну людину, друга або колегу.

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]