PVC (Резина)

Кожна людина прагне бути оригінальним, проявляючи свій індивідуальний стиль і неповторний характер. Інтернет-магазин FLASH-MARKET.com.ua підтримує кожного клієнта в цьому прагненні і пропонує купити оригінальні флешки, зроблені з гуми. Даний матеріал не дарма був обраний в якості корпусу для позначених виробів. Він м'який і добре піддається обробці. Результатом роботи з ним завжди стають нестандартні рішення. 

У нас Ви можете вибрати:

• Вироби у вигляді споживчих товарів - флакончиків з косметикою, шкарпеток, цукерок, коробочок і т.д.

• Міні-моделі літаків, поїздів, автомобілів - флешки, які, безсумнівно, привернуть до себе увагу.

• Пристрої, створені у вигляді браслетів або підвісок.

• Гаджети-іграшки та багато іншого.

У нас є, чим Вас зацікавити. Багато моделей можна купити дешево через невеликого ємкість. Представлені в нашому маркеті і солідніші з точки зору пам'яті пристрої. Зберігайте те, що важливо для Вас, на незвичайних з точки зору дизайну гаджетах!

Всі ці прикольні флешки по достоїнству оцінять, перш за все, юні модники - підлітки, стиляги, дівчата і хлопці. Але і дорослим подібні гаджети піднімуть настрій. Строкаті і забавні, м'які і тактильно приємні - всі ці характеристики таять в собі представлені товари.

А ще такі флеш-карти набагато практичніше. Вони не вицвітають і не ламаються. Їх вага набагато менше, ніж у металевих і дерев'яних аналогів. Вони залишаються оригінальними, де б їх не використовували!

Інтернет магазин FLASH-MARKET.com.ua пропонує кожному клієнту ще й флешки під замовлення - ті пристрої, що будуть зроблені відповідно до Ваших вимог, побажань, коментарів. Залишайтеся собою і не йдіть на поступки навколишнім - купуйте usb-накопичувачі оригінального дизайну.

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]