Кредитні картки

Флешки-візитки - компактні і зручні маркетингові рішення

Сучасні технології дозволяють сьогодні виробляти цифрові носії будь-яких форматів і розмірів. Зокрема, унікальними в своєму виконанні вважаються візитки з флешкою - тоненькою і практично непомітною на пластиці. Клієнт візуально сприймає даний аксесуар як звичайну банківську картку. За своєю товщиною вона ні в чому не поступається «кредиткам». Її навіть можна покласти в гаманець або ж в візитницю. Додаткових чохлів така флешка картка не потребує.

З конструктивної точки зору даний USB-носій також простий. На лицьовій стороні флешки у вигляді картки друкується логотип компанії, її слоган, адреса чи інша важлива для партнерів і клієнтів інформація. На зворотній стороні є чіп або ЮСБ. Його досить відкинути, висунути в сторону або дістати, щоб скористатися цифровим носієм і завантажити або передати інформацію «в зручному форматі». Підходять такі флешки для фотографів, менеджерів, провідних фахівців, бухгалтерів та інших службовців, які працюють безпосередньо з замовниками.

Трохи історії про флешках-кредитки

Перші USB картки з'явилася, згідно з історією, в Японії. У Піднебесній модернізували виробництво і змогли створити ультратонкий цифровий носій. Природно, це не могло не відбитися на сфері створення флешок.

Поступово продукція стає популярною в Європі, а потім і в Україні. Тут купити флешку візитку захотіли не тільки представники сфери послуг, а й рядові користувачі, яким подобається класичний формат, тонкі грані і ексклюзивність подібної продукції.

Переваги флешки у вигляді кредитної картки

У порівнянні з іншими типами цифрових носіїв флешка кредитка має ряд безсумнівних переваг:

• Має так зване вільне поле, на якому можна розмістити корисну інформацію або ж рекламне повідомлення.

• Зручна в щоденному застосуванні - флешка у формі кредитної картки не загубиться, не залишиться непоміченою в ноутбуці або в ЮСБ-гнізді стаціонарного комп'ютера.

• Вважається актуальною і стильною. Навряд чи можна знайти відразу дві однакових візитки флешки. Ви ніколи не сплутаєте свій пристрій з чиїмось чужим аксесуаром і разом з тим зможете підкреслити свій імідж і статус.

• Підносити графічну, текстову, цифрову інформацію, розроблену і складену для клієнтів куди зручніше і презентабельніше на таких картах пам'яті як флешка-банківська карта.

Невеликим мінусом або навіть нюансом використання подібних носіїв може бути лише час їх виготовлення. Як правило, створюють їх на замовлення, на що може бути витрачено від 1 до 2 днів. Але флешки під друк коштують недорого і готовий результат вас обов'язково порадує.

Коли варто замовити візитки з флешкою?

Сьогодні USB візитки - це не просто гаджет. Їх можна замовити в якості:

• Корпоративного сувеніра;

• Недорогого подарунку до професійних або міжнародних свят;

• Рекламного носія.

Ось чому флешка візитка настільки популярна. І попит на неї з роками буде тільки зросттати!  

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]