USB набори

У нашому інтернет-магазині Ви завжди зможете підібрати для себе і для друзів потрібні і дуже практичні USB-набори. Як правило, вони включають в себе різні за обсягом пам'яті флеш-карти, кабелі, а також перехідники, ручки, комп'ютерні миші і багато іншого. Всі вироби в наборі поєднуються між собою за кольором і дизайном, утворюючи гармонійну і презентабельну колекцію. Таку буде несоромно піднести близькій людині або бізнес-партнеру, підкресливши тим самим свою турботу про нього. Подібні речі потрібні кожній людині, адже без цифрової інформації не обійтися ні на роботі, ні на навчанні, ні в побуті. І численні usb-приналежності виручать, якщо будуть завжди знаходитися під рукою.

А щоб перераховані вище атрибути Ви не втратили, ми укомплектували весь набір в зручні чохли або пенали. Вони закриваються на молнії і не дозволять флешкам і ручкам розгубитися. Це особливо актуально буде для тих, хто любить подорожувати. У валізі або в дорожній сумці звичайний flash-накопичувач легко загубиться серед особистих речей. Необхідний Вам кабель також нелегко знайти навіть у діловій папці. А так, в жорсткому пеналі, всі важливі usb-речі завжди будуть при Вас.

Таким чином, USB-набори - це:

• Добре рішення для подорожуючих людей;

• Зручне в зберігання пристосування для тих, хто постійно користується USB;

• Цікавий подарунок і пам'ятний сувенір.

Інтернет-магазин FLASH-MARKET.com.ua пропонує Вам різноманітність колекцій, що складаються з різних за призначенням usb-аксесуарів. Вибирайте той набір, що підійде Вам за кольором або по «вкладенням». Замовлення на них ми приймаємо онлайн. Додатково чохли можемо прикрасити логотипом або зображенням торгової марки. Телефонуйте і замовляйте корисні подарунки на нашому сайті! 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]