Mini

В інтернет-магазині FLASH-MARKET.com.ua Ви завжди зможете придбати компактні флеш-карти. Їх відмінна риса - мінімальні габарити. Погодьтеся, не завжди є в сумці або в діловому портфелі місце, куди б можна було покласти об'ємну і великогабаритну флешку. Але буває, що цю комп'ютерну приналежність просто необхідно завжди носити з собою і не можна залишити її вдома або на робочому місці. Як бути в такій ситуації? Замовити в нашому онлайн-маркеті міні цифрові носії.

Позитивні якості мініатюрних флешок

Переваги представлених моделей:

• можуть закріплюватися на ланцюжку, на зв'язці з ключами, на кільці;

• легко поміщаються навіть в кишені жіночого жакета або чоловічого піджака;

• є легкими і не обтяжують користувача своїми габаритами;

• вважаються тим повсякденним аксесуаром, який завжди під рукою.

Міні флешки під нанесення логотипу

Крім того, представлені мініатюрні сувенірні флешки нерідко стають і рекламним носієм. Наші фахівці за допомогою лазерного гравіювання або повноколірного друку перетворять звичайні моделі. Ми нанесемо для Вас логотип або будь-який малюнок на корпус flash-носіїв. Вже готові вироби можна роздавати дійсним або потенційним клієнтам. Також вони стануть в нагоді і Вашим колегам. Наприклад, ряд спеціальностей передбачає постійний виїзд на презентації і ділові зустрічі. І щоб ролик про вашу компанію завжди був під рукою, досить мати в розпорядженні корпоративну флеш-карту. Скористайтеся нею в потрібний момент. І міні флешка під логотип стане рекламувати Вашу компанію, її унікальні пропозиції, цікаві товари або необхідні населенню послуги.

На FLASH-MARKET.com.ua Ви можете купити компактні флешки з наступними характеристиками:

• Обсяг пам'яті - до 64 гігабайт;

• Інтерфейс - стандартний 2.0;

• Матеріал корпусу - метал, пластик;

• Колірна гамма - всі відтінки веселки;

• Форма - стандартна прямокутна, у вигляді ключа, кристала, краплі, брелока і т.п.

Вибрані флешки під нанесення логотипу порадують Вас не тільки своїми компактними розмірами. Вони з легкістю впораються з таким завданням як ефективна реклама компанії. Замовлення ми приймаємо онлайн, оплата можлива готівкою при отриманні або перекладом на карту. Купуйте міні цифрові носії і ми доставимо їх в будь-який український населений пункт. 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]