Коли компанія вирішує замовити флешки оптом, питання про покупку індивідуальної упаковки не встає так гостро. Але певні види usb-накопичувачів неодмінно вимагають для себе особливої коробочки. Зокрема, якщо Ви плануєте придбати флшкі-золоті злитки або об'ємні металеві вироби і нанести на них методом лазерного гравірування логотип, Ви, напевно, сподіваєтеся отримати той продукт, яким будуть властиві ексклюзивність і презентабельність. А тому ми стверджуємо: унікальні flash-накопичувачі преміум-класу обов'язково потребують упаковці. Підібрати її Ви зможете на сайті FLASH-MARKET.com.ua.

Наш інтернет-магазин пропонує Вам:

• Картонні коробочки - недорогі, доступні кожному замовнику;

• Металеві контейнери - солідні і надійні;

• Пластикові футляри - легкі і зручні в експлуатації;

• Оксамитові упаковки - презентабельні, які підходять під продукцію преміум-класу;

• Шкіряні упаковки - прекрасний вибір для елітних, дорогих флешок.

У кожній з представлених упаковок вибрані Вами flash-карти будуть виглядати куди більш цікаво. Вони підкреслять всі достоїнства цифрових носіїв, вкажуть на Вашу відповідальність і турботу про адресата. Але і це далеко не всі функції коробочок. Такі футляри - це ще і практичний аксесуар. У них Ваша робоча флешка завжди буде під надійним захистом. Де б Ви не були, чіп не постраждає при транспортуванні. І де б Ви не виконували флешку, пил і волога їй будуть не страшні.

Якщо і Ви бажаєте порадувати своїх інвесторів, клієнтів, замовників цікавим сувенірним подарунком, неодмінно замовте для них флешки оптом. А наш інтернет-магазин під кожну модель підбере упаковку, з якої Ваш подарунок буде ще більш цінним, красивим і оригінальним. 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]