Шкіра

Інтернет-магазин FLASH-MARKET.com.ua представляє Вашій увазі шкіряні флешки, які полюбилися споживачам в усьому світі. Їх основна перевага - особлива текстура корпусу. Вона повністю відповідає натуральній шкірі. До неї приємно торкатися і виглядає вона досить солідно. З таким пристроєм можна сміливо виступати на презентаціях і виставках, відвідувати доповіді і лекції. Простягнувши подібну флешку своїм партнерам чи колегам, Вам не доведеться червоніти за її дизайн і оформлення.

Наші флешки з шкіряним корпусом або чохлом володіють і рядом інших переваг:

• Шкіра відмінно захищає мікросхеми від вогкості і вологи - пристрій не зіпсується, а інформація не буде загублена, навіть якщо ви випадково намочили гаджет;

• Шкіра захистить флешку і від падіння, чіп не зламається і не потріскається;

• Шкіра підкреслить статус ділового та суворого в своєму стилі людини;

• Шкіра - це довговічний матеріал і навіть якщо вона постаріє, ексклюзивність товару не зіпсується.

Крім того, фахівці компанії FLASH-MARKET.com.ua готові доопрацювати подані на вітрині флешки в шкіряному чохлі. На них методом тиснення або гравіювання можна відобразити комерційну інформацію. Наприклад, досить часто у нас замовляють нанесення логотипу або назви компанії. Передача кольору на шкірі прекрасна і Ваш імідж буде завжди на висоті, кому б ви не піднесли як подарунок такий корисний сувенір.

У нашому онлайн-маркеті Ви знайдете і ексцентричні, сучасні кольорові вироби, і чорні або коричневі флешки, які називають класикою. Для вас ми підготували usb-накопичувачі з різним об'ємом пам'яті і різними способами закривання чохла. Але якому б виробу Ви не віддали перевагу, у нас ви знайдете тільки якісні пристрої з ексклюзивною обробкою і акуратним оформленням. 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]