У сучасному світі кожна людина постійно має з собою будь яку електроніку. Це може бути мобільний телефон, смартфон, аудіо-плеєр, планшетний комп'ютер, електронний годинник, фотоапарат, електронна книга...

Список далеко не остаточний і розширюється паралельно з розвитком сучасних тенденцій.

Проте, практично кожен електронний пристрій має в своїй комплектації акумуляторну батарею, яка забезпечує працездатність пристрою і всіх його функцій.

У процесі експлуатації зазначених пристроїв, заряд акумуляторної батареї поступово витрачається, що в кінцевому підсумку може призвести до тимчасового виключення потрібного Вам гаджета.

Так як якісна робота будь-якої людини залежить від постійної мобільності, розряджений електронний пристрій може істотно вплинути на результати роботи.

Уникнути таких ситуацій допоможе використання портативних зарядних пристроїв. Класифікація зарядних пристроїв – дуже непросте заняття. Вивчивши продукцію на ринку зарядних пристроїв, ми постаралися адаптувати її до рекламного ринку, адже кожний зарядний пристрій може мати ще одну важливу функцію – бути рекламоносієм!

У даному розділі ми класифікували зарядні пристрої на такі види:

- Універсальні мобільні батареї (Power Bank) – пристрої, що мають в своїй комплектації акумуляторну батарею, яка через спеціальні кабелі та перехідники в будь-який момент може зарядити або підзарядити Ваш гаджет;

- Автомобільні зарядні пристрої – спеціальні перехідники для автомобілістів, що працюють від автомобільних розеток (прикурювачів), якими обладнані всі автомобілі;

- Зарядні пристрої з сонячною батареєю – пристрої, які отримуючи сонячне світло, трансформують його в енергію, яку передають Вашому акумулятору;

- Аксесуари для зарядних пристроїв – різноманітні кабелі та перехідники, що забезпечують процес підзарядки акумуляторів.

Звертаємо особливу увагу на те, що на всі ці пристрої може бути нанесено Ваш корпоративний логотип, в наслідок чого корисний і потрібний пристрій відразу стає відмінним рекламоносієм! 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]