Метал

В онлайн-маркеті FLASH-MARKET.com.ua крім стандартних пластикових пристроїв Ви зможете знайти і флешки в металевому корпусі, які по праву вважаються найбільш практичними і довговічними.

Чому ми рекомендуємо придбати металеві usb-накопичувачі?

• Виглядають вони солідно і стримано одночасно. Це відмінний варіант для чоловіків «з характером» або для зайнятих, офісних співробітників.

• Чи вважаються міцними і надійними. Металевий корпус добре захистить інформацію від випадкового псування і видалення. Він не розіб'ється, що не потріскається і не істрется з роками.

• Підходять під будь-який корпоративний стиль. Блиск металу вигідно підкреслить будь-який логотип і малюнок. Ось чому так часто саме на залізних і алюмінієвих корпусах роблять корпоративну гравіювання.

• Виділяються серед інших пристроїв. І це, дійсно, так. У середовищі, де зазвичай використовуються більш дешеві пластикові аналоги, металевий корпус флешок підкреслить гідність і оригінальність Вашого стилю.

Скільки коштують металеві флешки? Саме таке питання найчастіше задають споживачі. Звичайно, описані вище переваги не можуть не позначитися на ціні. Однак надійність і вічна привабливість подібних пристроїв швидко окупає всі витрати користувача. Залежати вартість також буде від обсягу. У нашому магазині можна придбати карти об'ємом від 4 до 64 ГБ. І, звичайно, на підсумкову ціну може вплинути дизайн. Стандартні пристрої з гладким кольоровим корпусом - це оригінальне рішення. Але флешки з гравіюванням - індивідуальної написом, унікальним малюнком або неординарним зображенням будуть оцінені усіма вашими знайомими і друзями.

Поспішайте стати володарем найбільш довговічних і практичних флешок в корпусі з металу! Оформляйте замовлення на сайті FLASH-MARKET.com.ua!  

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]