Дерево

В каталозі інтернет-магазину FLASH-MARKET.com.ua одне з центральних місць займають дерев'яні флешки, які об'єднали в собі натуральну привабливість і практичність дерева і сучасність цифрових носіїв.

Чому ми рекомендуємо придивитися саме до цих артикулів? По-перше, деревина - це завжди екологічний матеріал. Він і тактильно приємний на дотик, і візуально виглядає природно, по-природному красиво. По-друге, деревина добре піддається обробці. І в нашому каталозі Ви з легкістю відшукаєте прямокутні, круглі флешки, у вигляді картки, гумки, кулі, шахів, з різними варіантами кришечок і елементів, що закриваються. І, по-третє, дерев'яні вироби міцні і довговічні. Тепер Ваша електронні матеріали і інформація, збережена на мікросхеми пристрою, ніколи не пропаде через випадкове падіння або механічного пошкодження корпусу. При цьому привабливість флешок залишиться з ними навіть після закінчення десятка років.

А ще флешки з дерева вважаються стильним аксесуаром. Це ексклюзивні, і навіть елітні речі. Фахівці FLASH-MARKET.com.ua для Вас можуть нанести на їх поверхню логотип, картинку або найменування Вашої компанії. Вийде дуже презентабельний і цікавий корпоративний подарунок. Зображення ми наносимо методом УФ-друку або лазерного гравірування, що є гарантією якості і довговічності створеного логотипу. 

А ще для Вас ми пропонуємо:

• Цифрові накопичувачі об'ємом від 4 Гб до 64Гб;

• Гаджети з ремінцем на шию або кільцем для брелока;

• Різні за колірною гамою флешки - від ніжного бежевого відтінку до кольору «темна вишня».

Вибирайте сподобалися флеш-карти з дерев'яним корпусом і радуйте екологічним, міцним, красивим гаджетом своїх колег, партнерів, друзів і близьких людей.

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]