Пластик

Пластикові флешки - практично незамінні носії інформації

Пластикові флешки - одні з перших карт пам'яті, які підкорили серця мільйонів споживачів. Згідно енциклопедичної інформації, їх поява ознаменована виробництвом першого такого переносного і компактного виробу у 2000 році в Ізраїлі. Тоді, звичайно, було складно купити флешки оптом, але по закінченні 18 років ці USB-накопичувачі по праву вважаються найпоширенішими і доступними.

Промо флешки або за що ми любимо «пластик»?

Чим же заслужили популярність флешки з нанесенням на пластиковому корпусі? По-перше, на відміну від металевих і дерев'яних «аналогів» коштують вони недорого. Це, дійсно, дешеві флешки, які доступні будь-якому споживачеві. Недарма ж їх купують в оптовій кількості, щоб оформити дані вироби в корпоративному стилі. Готові флешки з логотипом і назвою компанії - відмінний сувенір або недорогий презент як для співробітників, так і для клієнтів або партнерів по бізнесу. Такі ЮСБ-карти будуть хорошою рекламою і разом з тим прекрасним аксесуаром, який стане в нагоді і дорослій людині, і студенту, і навіть школяреві.

Інша особливість будь якої флешки під брендування - це дизайн. З такого носія інформації можна зробити барвистий презентабельний аксесуар або, навпаки, строгий по дизайну, але важливий і потрібний гаджет. До речі, самі недорогі флешки нерідко мають цікаву форму. З пластика легко створити часточку кавуна або голову якогось персонажа. А вже на поверхні під замовлення написати можна все що завгодно: друк на флешках дозволяє прикрасити корпус цікавим декоративним розписом або візою, прізвищем майбутнього власника.

Пластикові недорогі флешки і їх асортимент

В даний час брендування флешок - це популярна послуга. Вище було відзначено, що оформлення даних карт пам'яті може бути абсолютно будь-яким. Це може бути і ексклюзивний напис або логотип, і навіть гравірування із зображенням фамільного гербу.

Обсяг носіїв цифрової інформації також може бути будь-яким. Наприклад, для тимчасового зберігання текстових і табличних файлів досить буде 8 ГБ. А якщо обдарована вами людина любить фільми, для нього краще купити флешки в 128 і більше гігабайт.

І, звичайно, можна замовити не тільки ексклюзивні флешки з логотипом, а й різні доповнення до них - кільця, застібки для кріплення на зв'язці ключів, кришечки або ковпачки для збереження чіпа і багато іншого.

Всі ці причини і стали підставою для того, щоб за 18 років пластикові флеш-карти змогли підкорити споживачів у всьому світі. 

 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]