USB pen

Онлайн-каталог FLASH-MARKET.com.ua наповнений особливими пропозиціями для ділових і зайнятих людей. Ми готові презентувати Вам пристрої, що поєднують в собі важливість такого гаджета як usb-накопичувач і необхідність друкарської кулькової ручки. У представлених флешках поєднуються обидва ці пристосування. Вони стають незамінним атрибутом на зустрічах, переговорах, презентаціях, на лекціях і семінарах.

Чому ми рекомендуємо купити ручку-флешку? У чому полягають її переваги?

• Володіє прийнятними для таких пристроїв габаритами. Її складно втратити, забути в комп'ютері або залишити на столі. Вона явно виділяється серед аналогових пристроїв.

• Має компактний, але надійний USB-роз'єм і функцію зміни стрижня. Отже, купуючи цей пристрій, Ви вкладаєте гроші в довгострокові «інвестиції». Придбання флешки обов'язково окупиться зекономлені часом і зручністю експлуатації гаджета.

• Вважається мобільним пристроєм, який відкриває доступ як до електронної інформації, так і до паперових носіїв. При необхідності Ви можете підписати документ і тут же зберегти його електронну версію.

• Може стати корпоративною атрибутикою. На корпусі ручки досить місця, щоб відобразити на ньому логотип, торгову марку, малюнок бренду або найменування компанії. Тим самим Ви підкреслите свій бездоганний, строгий імідж.

Якщо Ви ще не зважилися купити представлені пристрої, можемо запевнити Вас, що флешки ручки підійдуть кожному. У нас є величезний асортимент кольорових рішень і конфігурацій (з ковпачком і натискним механізмом). Ви можете придбати пристрої з мінімальним об'ємом пам'яті в 4 ГБ або більш ємкі носії з показниками пам'яті в 32-64 Гб. Вибирайте вподобаний ескіз, а фахівці компанії FLASH-MARKET.com.ua зроблять для Вас брендування ручок за вигідною ціною! 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]