Інтернет-ресурс FLASH-MARKET.com.ua - це цілий онлайн-склад флешок. У нас Ви знайдете сувенірні вироби і більш прості у виконанні usb-накопичувачі. Є барвисті і строкаті флеш-карти, які будуть відмінним презентом для друзів і колег. Це текстурні і об'ємні накопичувачі у вигляді різних фігурок. Підібрали ми для Вас і строгі у виконанні однотонні вироби. На них можна нанести логотип або малюнок лейбла. І тоді прості usb стануть прекрасним сувеніром, ефективним рекламоносієм.

У каталозі продукції FLASH-MARKET.com.ua Ви знайдете компактні моделі, які з легкістю помістяться в дамській сумочці або будуть оригінально виглядати на зв'язці з ключами від автомобіля. Є у нас і ті цифрові носії, що відрізняються неординарним, яскравим дизайном. Це декоративні флешки у вигляді золотих злитків, різних мультиплікаційних матеріалів, продуктів харчування, транспорту і т.д. Ними зручно користуватися і вони не залишаться непоміченими серед інших комп'ютерних аксесуарів.

Для кожного клієнта ми надаємо можливість вибору обсягу пам'яті. На наших вітринах є і невеликі за місткістю flash-накопичувачі в 4-8 ГБ (для роботи, навчання, виступів) і «вагоміші» моделі в 16-64 Гб (для зберігання фільмів або відео).

Вибирайте флешки оптом і за матеріалом корпусу. Дерев'яні моделі - прекрасний вибір для гіперчутливих людей і для прихильників всьому натуральному. Метал відмінно захистить накопичувач від вологи і механічного впливу. А пластикові флешки - це завжди недорогі і яскраві з точки зору оформлення моделі.

Заходьте на склад FLASH-MRKET.com.ua і вибирайте зручні у використанні, оригінальні і нехитрі флеш-карти для себе, для офісу або для друзів! 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]