Метеостанції

Для кожного, хто піклується про своє здоров'я і звик працювати і відпочивати в комфортних умовах, наш інтернет-магазин пропонує компактні сувенірні метеостанції. Це спеціальні пристрої, що дозволяють відслідковувати не тільки температуру в офісі або в житловій кімнаті, але і безліч інших параметрів. Так, настільні моделі в режимі онлайн (тобто виміри відбуваються тут і зараз) відображають:

атмосферний тиск;

• вологість всередині приміщення;

• поточний час і дату;

• фазу місяця і хмарність.

Кожна метеостанція - це сучасний прилад, оснащений рідкокристалічним дисплеєм, що дозволяє відстежувати задані параметри цілодобово, при будь-якому освітленні. Додатково Ви можете задати на пристрої значення будильника і тим самим своєчасно прокинутися до початку робочого дня або ж не забути про важливу зустріч.

Метеостанції з логотипом Вашої компанії

Але представлені метеостанції так і залишилися б просто популярними пристроями, якби не наша спеціалізована послуга. Менеджери FLASH-MARKET.com.ua перенесуть на корпус даних сувенірів Ваш логотип або зображення торгової марки. Вийде незамінний і дуже корисний презент для Ваших колег і клієнтів. При укладанні довгоочікуваної угоди або при залученні особливого VIP-клієнта як пам'ятний подарунок Ви можете піднести їм красиву, сучасну і багатофункціональну метеостанцію. Нехай вони користуються їй, а кожен, хто побачить зображення логотипу Вашої компанії на корпусі приладу, дізнається про Вас з хорошого боку!

Купуйте корисні рекламні носії на FLASH-MARKET.com.ua, а ми зробимо їх по-справжньому ефективним і таким, що запам'ятовується маркетинговим інструментом. Доставка товару з логотипами здійснюється по всій Україні! 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]