Педометри

Педометри представляють собою спеціальні пристрої, призначені для тих, хто хоче підрахувати кількість своїх кроків під час пробіжки або ходьби. Вони були створені, перш за все, для спортсменів, однак на сьогоднішній день їх купують люди, які хоч трохи піклуються про своє здоров'я.

Важливі особливості, про які повинен знати кожен

Безсумнівно, рухова систематична активність дозволяє не тільки зберегти власне здоров'я, але, й також привести в норму душевний і фізичний стан. Саме тому щоденна ходьба є найбільш простим, але ефективним способом підтримки тіла у відмінній фізичній формі.

Нинішні дослідники стверджують, що кожен день людина повинна робити не менше 10 000 кроків. Однак, багато хто запитає, а як їх порахувати, адже в будь-якому випадку на якійсь сотні можна збитися. Відповідь гранично проста - придбати педометр оптом чи вроздріб в інтернет-магазині FLASH-MARKET.com.ua за невисокою ціновою категорією.

У нашому вибірковому асортименті знаходиться неймовірно велике розмаїття пристроїв, створених із застосуванням кращих сучасних технологічних методик і висококласних матеріалів. Важливо те, що у нас Ви зможете педометр купити в доповненні з високоефективними функціями:

• виміром систематичності скорочень серця;

• показниками енерговитрат;

• визначенням відстані, яку було подолано.

Додатковим плюсом виробів можна по праву вважати компактність і незначну вагу, тому апарат легко носити на поясі або руці. Прямо зараз заходьте на сайт компанії FLASH-MARKET.com.ua і ставайте здоровішими з набутими у нас високоточними і практичними педометрами. 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
+38 (044) 223-46-67
тел/факс: +38 (044) 357-86-68
e-mail: [email protected]