USB хаби

Інтернет-магазин FLASH-MARKET.com.ua представляє Вашій увазі usb-хаби або розгалужувачі. Їх основне призначення - збільшення кількості вільних портів в комп'ютері або в ноутбуці. Це пристосування дозволяє одночасно використовувати кілька пристроїв, наприклад, камеру, телефон і стандартну флешку, не витягуючи постійно кабель. Це з одного боку, сприятливо позначиться на довговічності портів в ПК, а по-друге, дасть можливість з максимальною зручністю та швидкістю отримувати доступ одночасно до кількох мобільних пристроїв.

У нашій компанії Ви знайдете usb-хаби різного забарвлення. Червоні, сині, сірі, чорні та інші аксесуари - на будь-який смак і гаманець. Форма і розмір пристроїв також різняться. Для мандрівників ми підберемо компактні розгалужувачі, а для тих, хто використовує usb-носії дома, більш функціональні і об'ємні пристрої. У нас є хаби, які за формою нагадують овочі і навіть роботів, а також стандартні класичні «коробочки».

В асортименті магазину представлені  пристрої живлення, які працюють без безпосереднього підключення до ПК, і моделі, що працюють виключно при сполученні з комп'ютером. У нас Ви підберете для себе 4-х портові компактні і семіпортові багатофункціональні хаби.

Додатковою послугою для корпоративних клієнтів стане нанесення логотипу на корпус usb-хаба. Повнокольоровий, тамподрук та гравіювання дозволять:

• Унікалізувати куплену комп'ютерну приналежність;

• Створити корисні сувеніри для всіх колег і клієнтів;

• Придбати рекламні носії з високою «віддачею».

Замовляйте usb-хаби на FLASH-MARKET.com.ua з доставкою в усі українські населені пункти. 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]