Пластик-метал

В інтернет-магазині FLASH-MARKET.com.ua для кожного нашого клієнта ми підберемо флешки «пластик - метал». Перед Вами - колекція виробів, які поєднують в собі кращі характеристики пластикових і металевих цифрових носіїв. З одного боку, дані flash-карти є доступними за ціною, як і ті моделі, чий корпус повністю виконаний з пластика. А з іншого - вони надійні, практичні і навіть виглядають сучасно і стильно, як і їх металеві «побратими».

Переваги метало-пластикових флешок

Отже, чому ж варто придбати ці яскраві, але при цьому дешеві флешки?

• У конструкції даних моделей металеві скоби вирішують відразу два завдання - додають в дизайн виробів стильного сталевого блиску і надійно захищають чіп від пошкоджень.

• Пластик добре забарвлюється, а тому всі «представники» даної колекції мають яскраве і різноманітне забарвлення. Наприклад, Ви можете замовити флешки, чий корпус пофарбований у кольори українського прапора, або віддати перевагу бузковим, рожевим, блакитним накопичувачам.

• Матеріали, які служать основою для корпусу представлених флеш-карт, можуть приймати абсолютно будь-яку форму, а значить, Вам ми можемо запропонувати і флешки-ручки, і моделі-паралелепіпеди, і каплевидні моделі.

А ще на металевій скобі ми можемо для Вас вигравіювати логотип Вашої компанії. На пластиковій поверхні за допомогою повноколірного друку також можна відобразити лейб або зображення торгової марки. І ось перед Вами вже не прості вироби, а справжні промо флешки. Їх можна роздавати на презентації, на маркетингових акціях і розпродажах, на семінарах та інших заходах, де збираються Ваші потенційні клієнти. Це, дійсно, недорогий, але ефективний рекламоносій.

Купити флешки «пластик - метал» на Україні

Якщо і Ви зацікавилися флешками комбінованого типу «пластик - метал», відкривайте сміливіше цей каталог і вибирайте цифрові накопичувачі на свій смак. Ми пропонуємо:

• Флеш-карти об'ємом від 64 мегабайт до 64 гігабайт;

• Моделі з різним дизайном, забарвленням і оформленням;

• Надійні і довговічні цифрові носії;

• Флешки з поворотною скобою, ковпачком, висувним механізмом.

Пропонуємо Вам купити флешки з доставкою по всій Україні. Забрати вироби з гравіюванням або надрукованим на корпусі логотипом Ви зможете і в нашому офісі в Києві. 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
тел/факс: +38 (099) 24-000-83
e-mail: [email protected]