Продукція зі складу в м. Києві

Дата обновления - 03.12.2021

Інтернет-магазин FLASH-MARKET.com.ua пропонує Вам придбати флешки оптом - найпопулярніші на сьогоднішній момент цифрові носії. А чи знаєте Ви, що:

• перша флешка з'явилася в 2000 році і за майже двадцятирічну історію їх було продано 80 мільярдів примірників;

• перші партії карт пам'яті продавалися по 50 доларів, а сьогодні вони коштують лише кілька десятків гривень;

• попит на ці usb-накопичувачі неухильно зростає рік від року, продажі збільшуються за 12 місяців на кілька відсотків;

• за даними деяких європейських видань, флешки визнані одним з найпопулярніших презентів в діловому середовищі.

Всі ці факти, напевно, вже переконали Вас зробити замовлення. Ми ж наведемо ще кілька аргументів на користь даних флеш-накопичувачів:

• вони зручні у використанні - на них багаторазово можна записувати текстові і табличні матеріали, діаграми і презентації, фільми та музичні композиції, при цьому працювати вони будуть безшумно і досить швидко;

• їх використання можливо повсюдно - універсальний роз'єм підходить і для dvd-плеєрів, і для нетбуків, і для стаціонарних комп'ютерів;

• вони вважаються стильним аксесуаром - в інтернет-магазині FLASH-MARKET.com.ua Ви можете купити флешки з дерева, шкіри, скла і металу, в пластиковому корпусі, з ювелірною інкрустацією і у вигляді пластикових кар і ручок, мініатюрні і нестандартні по дизайну гаджети.

Так само в нашому інтернет-магазині пропонуються сучасні супутні продукти - USB-товари, кабелі, зарядні пристрої, PC-аксесуари. Замовити флеш-накопичувачі Ви можете оптовими партіями (від 10 штук). Для Вас - цікаві цінові пропозиції і доставка в будь-яке місто України. З нами Ваш робочий день, відпочинок з друзями або рідними, розважальні заходи стануть яскравими і легкими! 

 

Категорії Фiльтрацiя
тел.: +38 (044) 357-86-68
+38 (044) 223-46-67
тел/факс: +38 (044) 357-86-68
e-mail: [email protected]